فیلتر سوخت

خودروی شما از بنزین داخل باک سوخت خود برای روشن کردن موتور استفاده می‌کند. اما ناخالصی‌های کوچکی مانند خاک، تراشه‌های زنگ، زنگ زدگی، ضایعات یا سایر ذرات آلاینده ها که در اثر فرسودگی خود باک و یا کثیفی شلنگ‌های انتقال سوخت ایجاد می‌شوند، می‌توانند بر عملکرد موتور شما تأثیر منفی بگذارند.

برای جلوگیری از فرسودگی و خرابی نهایی پمپ سوخت و انژکتورها، این آلودگی‌ها باید فیلتر شوند. صافی بنزین داخل باک برای جلوگیری از ورود این ناخالصی‌های کوچک به موتور ماشین شما طراحی شده است. فیلتر یا صافی بنزین داخل باک در واقع عملکردی مشابه  فیلتر هوا دارد و قبل از اینکه ذرات کوچک بتوانند وارد موتور شما شوند، آن‌ها را در یک فیلتر به دام می‌اندازد.
مانند هر فیلتر یا صافی دیگری، صافی باک بنزین شما آلاینده‌ها و سایر مواد زائد را جذب می‌کند. با گذشت عمر خودرو، فیلتر بنزین به تدریج کثیف شده و در آخر اشباع می‌شود، این امر می‌تواند عملکرد ماشین شما را تحت تأثیر قرار دهد زیرا در صورت مسدود شدن فیلتر سوخت، سوخت حاوی ذرات آلاینده به داخل انژکتور سوخت شما منتقل شده و یا جریان بهینه سوخت متوقف می‌شود. طول عمر یک فیلتر سوخت از ۱۰،۰۰۰ تا ۲۰،۰۰۰ کیلومتر برآورد می‌ شود . عدم تعویض به موقع فیلتر سوخت میتواند باعث خرابی موتور شود . این موضوع می‌تواند به این دلیل باشد که پمپ سوخت خودروی شما برای رد کردن سوخت از فیلتر کثیف، باید شدیدتر کار کند و به مرور زمان باعث بیش از حد گرم شدن آن و درنتیجه خرابی پمپ سوخت را به عهده دارد .
فیلتر های سوخت هوپاد از بهترین مواد اولیه و دقیق ترین مهندسی ها ساخته شده اند تا علاوه بر تضمین بهترین کارکرد و کیفیت تضمین بهترین قیمت هم دارا باشند .

[av_productgrid categories='334' wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='dropdown' prod_order='' offset='0' columns='4' image_size='woocommerce_thumbnail' items='9' paginate='yes' alb_description='' id='' custom_class='' template_class='' av_uid='av-ku9nyfd6' sc_version='1.0']