فیلتر آبگیر

موتور های دیزلی در واقع نوعی از موتور های احتراق داخلی هستند که از سوخت گازوئیل استفاده می کنند و دارای کاربری گسترده ای بر روی انواع ماشین آلات سنگین صنعتی، راهسازی، معدنی و کشاورزی هستند. سوخت موتور دیزل یا گازوئیل سوختی همراه با آلودگی های بسیار زیاد و در زمره آلوده ترین سوخت ها می باشد که این آلودگی ها در فاز های مختلف جامد و مایع در آن وارد شده و بخشی عمده ای از این آلودگی گازوئیل نیز از آلودگی کف مخازن منتقل می شود. از این رو بکارگیری فیلتر گازوئیل یا فیلتر سپراتور گازوئیل نقشی بسیار حیاتی در عملکرد و طول عمر اجزای موتور های دیزلی دارد.

از آنجایی که سوخت دیزل یا گازوئیل اغلب در ماشین آلات سنگین صنعتی بکار گرفته می شود که در این ماشین آلات نیاز به گشتاور حرکتی بسیار بالایی است بکارگیری فیلتر آبگیر سپراتور اهمیت ویژه ای پیدا می کند.  فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل با حذف ذرات آب معلق در گازوئیل سبب افزایش دمای احتراق و به دنیال آن افزایش گشتاور منتقل شده بر روی میل لنگ خواهد داشت که در نهایت توان مورد نیاز لودر یا دیگر ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی را تامین می کند.

فیلتر های جداکننده هوپاد با استفاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند که میتوانند آب را به بهترین نحو ممکن از گازوییل سیستم سوخت خودرو های سنگین جداکنند.
تمامی فیلتر های هوپاد علاوه بر تضمین بهترین قیمت تضمین بهترین کیفیت را هم دارا میباشد.